příprava na zkoušky

Angličtina - Praha  pořádá přípravy k různým tipům zkoušek jako je MATURITA, příprava na VŠ, nebo složení zkoušek FCE/ KET / PET. Kurzy jsou zaměřeny na přípravu a absolvování dané zkoušky. Lektor Vás připraví na situace, které se mohou u zkoušky vyskytnout a jak na ně reagovat. Okruhy výuky budou vždy řešeny individuálně dle potřeb klienta a druhu zkoušky. Lektoři se zaměří na modelová cvičení, stejně tak i na gramatické jevy či komunikační dovednosti. Intenzitu výuky si volí student sám.Výuka je rozdělena na disciplíny, kterými jsou GRAMMAR, SPEAKNG a LISTENING. Každý z oborů, vyžaduje specifickou přípravu. Přihlásit ke zkoušce se můžete zde.

Výuka samozřejmě obsahuje i kompletní testy FCE. Student tak má možnost ověřit si své znalosti a schopnosti, včetně stresové odolnosti při testu jako takovém.

Výběr programu je individuální dle potřeb studenta.
S výběrem programu Vám velmi ráda poradí profesionální lektorka, paní Judita Halvová, majitelka školy. Kontaktujte ji, prosím, na tel. č. 773 629 305.

zkouška z anglického jazyka

 

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

FCE

Pro tento kurz je třeba mít angličtinu na dobré úrovni - B2, tento kurz je zaměřen pouze na přípravu na absolvování zkoušky, budou se probírat modelová cvičení, lektor Vás připraví na to, jak reagovat v situacích, které se u zkoušky mohou vyskytnout. Přípravné kurzy trvají vždy 1 semestr. Pokud...